Ay Burcu Boğa Kadınlar

Daha öncede söylemişimdir. Ben insanların ay burcuna önem veriyorum. Bugün de fenerin maçı var diye sıkıldım ve astrolojik bir yazı paylaşayım dedim.

Ay burcu boğa olan kadınlar son derece dişil karakterlerdir. Bunun nedeni de boğa burcunun yöneticisinin venüs yani güzellik gezegeni olmasıdır.

Neyse dişil karakterlerdir demiştim biraz açayım. Makyaj malzemeleri, mücevherler, moda kıyafetler öncelikli ilgi alanlarıdır. Dikiş nakış, yemek yapmak dahil ellerinden her türlü iş gelir. Boğa kadını en çok evinde huzur bulur ve evini dekore etmekten bir bahçesi varsa bahçeyle ilgilenmekten çok zevk alır. Hele o toprak kokusu onu mest eder. Evet ay burcu boğa kadının bir özelliği de güzel kokulara verdiği önemdir.

Muhafazakar ve utangaç olması sebebiyle erkek akranları yerine kız arkadaşlarıyla takılmayı tercih eder ve ancak bu şekilde kendini rahat hisseder. Bu kızların evleneceği erkeği seçme konusunda ne kadar zorlanacağını siz düşünün.

Aşk delisi değildir ama mantığını ve kalbini fetheden ruh eşine aşık olduğunda kendini adamaya hazır son derece sadık kadınlardır. Ruh eşinden çok fazla beklentisi yoktur. Aynı sadakati görmesi yeterlidir. Bu nedenle de gözü dışarda erkeklerden nefret eder. Konuşmaya bile tenezzül etmez.

Ailesine ve sevdiklerine son derece düskün olan bu kadınlar bir kez nefret edecek olduklarında bir daha da asla sevemezler….

Ay burcu boğa olan kadınlara verilecek en güzel hediye makyaj malzemesi, parfüm, ya da güzel kokulu bir çiçek olabilir. Kendini en huzurlu hissettiği ev ortamında ya da bir ağacın altında okuyabileceği bir kitap da olabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s